سقف کاذب ضدحریق و رطوبت


دوباره با موضوع محبوب اجرای سقف کاذب ضدحریق در کنارتان خواهیم بود.یکی از ملزومات اتاق های سرور و محیط های بایگانی اداره ها و سازمانهای دولتی و خصوصی بزرگ نگهداری ملزومات بایگانی آنها بصورت آنلاین و سیستمی و قابل انتقال به دیگر سیستم ها و شرکت های وابسته است.ارسال اسناد مالی و اداری امروزه بصورت آنلاین انجام می پذیرد و این امر مستلزم نگهداری و پشتیبانی این اسناد سیستمی است.اجرای سقف کاذب ضدحریق و ضدرطوبت یکی از مهمترین بخش های نگهداری از این نمونه اتاق ها یا سالن هاست.سمیران دکور با اجرای ده ها پروژه سقف ضدحریق در اتاق های سرور شرکت ها و سازمانها، تیم های اجرایی حرفه ای در زمینه اجرای سقف کناف ضدحریق را داراست.شرکت های کامپیوتری، بانکهای دولتی و خصوصی و ارگان هایی که مجهز به تجهیزات سیستمی مانند رکو سرور SERVER هستند از مخاطبین سقف کاذب ضدحریق و ضدرطوبت هستند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

سقف کاذب محافظت در برابر آب

در بالا عنوان با سقف ضدحریق و ضدرطوبت بیان شد که ساختار دو منظوره را داراست کهمیتوان از این ترکیب استفاده نمود، اما در برخی موارد صرفا نیاز به عدم عبور آب و رطوبت می باشد که این امر در شهرهای شرجی شمال و جنوب کشور بیشتر به چشم میخورد.سقف کاذب mr که به سقف کاذب ضد آب، ضدرطوبت شهرت دارد از ساختار عدم عبور آب و رطوبت برخوردار است.به گونه ای که در صورت ترکیدگی لوله در بالای سقف کاذب، آب تا چندین ساعت امکان عبور ازسقف ضدرطوبت mr را ندارد تا مسئله لوله ها در زمان مناسب برطرف گردد.دفع و نگهداری آب در پشت تایل های سقف کاذب ضدرطوبت از مزیت های بزرگ این نوع از سقف های گچ برگ است.سقف کاذب MR از محبوترین سقف ها در موتورخانه ها و شهرهای شرجی است.این مزیت باعث میشود خیال افراد مسئول سرورها از بابت حفظ ایمنی رک rack ها آسوده باشد.

1 دیدگاه

  • This is the perfect blog for anybody who wants to find out about this topic. You know a whole lot its almost hard to argue with you (not that I actually would want toÖHaHa). You certainly put a fresh spin on a topic thats been written about for a long time. Excellent stuff, just wonderful!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.